MENÜ
                                 
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

inner-banner


Kurumsal Müşteri

Kurumsal Müşteri
 
2016 yılında  çiçek şehri Yalova`da kurulan Bir Çiçekçilik markası, o dönemden bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Bir Çiçekçilik, her geçen gün büyüyen, Türkiye’de çiçek sektöründe lider ve öncü bir firma konumunda olup, kolay, hızlı ve ekonomik çiçek gönderimi üzerine odaklanmış olan bir şirkettir. Bir Çiçekçilik, operasyonlarını Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu İnterflora Derneği ile yürütmektedir. Türkiye genelinde 81 ile siparişle aynı gün içinde çiçek teslimatı yapılabilmektedir. Internet ve çağrı merkezi üzerinden gelen siparişler, ilgili bölgedeki  Çiçekçi` ye online olarak iletilir, Sipariş edilen ürünler sitede yer alan formatına uygun olarak hazırlanır ve istenilen zaman diliminde teslim edilir.
Firmamızın ünvan açılımı Bir Etkinlik Organizasyon & Çiçekçilik dir.2016 yılında yalovada kurulan Bir Etkinlik Organizasyon & Çiçekçilik 20 yıllık tecrübesini kalite ve hizmet anlayışını müşterilerine sunmayı hedeflemiş herzaman taze çiçek kaliteli tanzim ve zamanında teslimat ilkeleri doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir.Türkiye`de çiçek denilince akla Yalova ili  gelmektedir YALOVADA ÇİÇEK denilince BİR ETKİNLİK ilk akla gelen firma olacaktır.